Anna Szadkowska Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia Olsztyn | USŁUGI
Jako psychoterapeuta prowadzę psychoterapie: indywidualną, par, rodziny i warsztaty rozwojowe. Zajmuję się: pracą z konfliktami w relacji z innymi ludźmi, kryzysami związanymi z przemijaniem i poczuciem tożsamości, z nastrojami i stanami lękowo-depresyjnymi, symptomami fizycznymi i snami. Terapię prowadzę w Olsztynie, Warszawie oraz online. Zapraszam do kontaktu Anna Szadkowska
psycholog terapeuta, psychoterapeuta, psycholog olsztyn, psychoterapeuta olsztyn, terapia dla par, dobry psycholog olsztyn, sprawdzony psycholog olsztyn, depresja, stany lękowe, stany lękowe, stany depresyjne, olsztyn, pomoc psychologiczna, konflikty.
190
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-190,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

USŁUGI

(kliknij w wybrane usługi psychoterapeutyczne – żeby wyświetlić informację)

Pomoc i konsultacje psychologiczne

  • Mają na celu określenie problemu i dopasowanie odpowiedniej formy pomocy psychologicznej. Czasami są wstępem do dłużej pracy i pozwalają podjąć świadomą decyzję o psychoterapii. Konsultacje przeznaczone są dla pacjentów indywidualnych i par.

Psychoterapia indywidualna dla dorosłych i młodzieży

  • Na sesje indywidualne zapraszam osoby, które doświadczają różnego rodzaju kryzysów i trudności życiowych; które potrzebują przejść wspólnie z psychoterapeutą przez proces akceptacji siebie, tego co się wydarzyło czy wydarza aktualnie w ich życiu oraz przez zmianę funkcjonowania w życiu codziennym. Proces ten ostatecznie ułatwia świadome transformowanie trudności w potencjał i zasoby.
  • Z terapii indywidualnej mogą korzystać zarówno osoby młode, które przechodzą kryzysy  z powodu wchodzenia w dorosłość, wyboru ścieżki zawodowej, trudności w znalezieniu partnera oraz kobiety i mężczyźni, którzy doświadczają kryzysu w związku, w pracy zawodowej, trudności wychowawczych czy trudnych zmian w rodzinie np. dorastanie i odejście dzieci z domu, śmierć czy choroby najbliższych.
  • Podczas sesji pracuję również z symptomami fizycznymi np. chronicznymi dolegliwościami, snami i fantazjami, krytykiem wewnętrznym czy przekonaniami na temat siebie i świata.
  • Terapia może mieć charakter terapii krótkoterminowej (kilkanaście sesji), jeśli dotyczy konkretnego problemu lub terapii długoterminowej (rok i dłużej), jeśli jej celem jest zmiana poprzez głębsze poznanie siebie, transformowanie doświadczeń, odnalezienie swojego potencjału i indywidualnej ścieżki.

Psychoterapia dla par

  • Na terapię zapraszam pary, które doświadczają trudności w relacji a w ich związku zaczęły dominować kłótnie, pretensje lub wzajemne oskarżenia.
  • Pary, które doświadczają kryzysu np. w związku ze zdradą, chorobą, inną sytuacją losową.
  • Rodziny, przeżywające trudności w związku z jej zmianami rozwojowymi np. dorastanie i odejście dzieci oraz kryzysy związane z rozwodem, separacją czy inną sytuacją losową np. śmiercią członka rodziny.